Hakkımızda

Mezar Temizliği ve Bakımı  alanında 2010 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Kendi aile büyüklerimizin vefatı ile kendi aile mezarlıklarımızı temizlik ve çevre düzenlemesi ile bu işe başlamış olduk. Çevremizin de destekleri ile yakın akraba ve tanıdık mezarları temizliği konusunda yardımcı olmaya ve yol göstermeye başladık. Ancak böyle bir hizmetin aslında profesyonel olarak yapılması gerektiğini öğrenip bu işe huzurlu bir şekilde başlamış olduk.  Mezar bakımı ve temizliği, mezar taşı temizleme, mezar mermeri temizliği ve mezarlık temizliği işlerinde hizmet vermekteyiz.

İşimiz ne olursa olsun düzgün yapılması gerektiğinin farkında olarak internet sayfamız aracılığı ile bulunduğumuz Bursa ve İstanbul gibi güzide şehirlerimizde küçük bir işletme olarak hizmet vermekteyiz. Gelişen teknoloji ve dijital dünya ile birlikte değişen ihtiyaçlarımız ve beklentilerimizin yanı sıra bu dünyadan göç etmiş sevdiklerimizin kabirleri yad etmek ve belki de iç huzurumuzu tamamlamak için bu hizmetin alınması veya böyle bir hizmetin sunulması gerektiğinin bilincinde olmaya çalışıyoruz. Bu alanda hizmet çeşitliliğinin çok olduğu anlaşılmakla birlikte şimdilik mezar temizleme, mezar çiçeklendirme, mezar çimlendirme ve mezar çevre temizliği gibi hizmetleri vermekteyiz.


2010 Aile mezarlık ve bakım hizmeti

2011 Küçük bir ekip ile eğitim ve peyzaj eğitimi sürecini tamamlamak

2012 Müşteri telapleri ile hizmet çeşitliliği alanında bilinçlenmek.

……..

2020 Web Sitesi ile yeni müşterilere ulaşma politikası geliştirme.


Yapılan Mezar Bakım Hizmetleri

Mezar Çiçeklendirme ve Temizlik ve mezar bakımı konusunda hizmet veren firmamız, sevdiklerinizin mezarlarında oluşmuş olan tahribatı, etrafındaki otların ve böceklerin temizlenmesi, çiçeklendirilmesi, çiçeklerinin bakımının yapılması gibi hizmetler yapılmaktadır. Yine kış aylarında oluşan yağışların yada iklim şartları ile mezarın bulunduğu konum itibarı ile güzel görünmesinin yanında yığınların ve birikintilerinin temizlenmesi, mezar taşlarındaki kirin ve kötü görüntünün temizlenmesi hususlarında destek sağlamaktadır.


Mezar Çimlendirmesi ve bakımı konusunda çeşitli deneyimlemeler yaparak doğru bir çimlendirme ve yapılması gerekenler konusunda tecrübe edinen ekibimiz sağlıklı bir çimlendirme içine yapılması gerekenleri bilmekte ve hizmet vermektedir. Mezarlarımızda bakımlı çimler olmadan bu beklentiyi yaşamanız maalesef pek de mümkün değil. Bu hizmetinde ayrıca yapılması gerektiğini ve çimlendirmenin yine bilinçli yapılmasını bilen işletmemiz tavsiye niteliğinde de hizmet vermektedir.


Mezar Taşı Temizliği yada Mezar Mermer Temizliği konusunu da ayrıca yapılması gereken işlerin bir parçası olarak gören işletmemiz sadece temizlik ve mezar taşı temizliği konusunda da hizmet vermektedir. Mezar taşlarının bakımsız ve kirli görünmesi en azından mübarek günler öncesinden temizlenmesi konusunda bir ihtiyacı gündeme getirdiğinden bu hizmetin de önemsemekteyiz. Sonuç olarak Mezar Bakım ve Temizliği, Mezar Taşı ve Mermer Temizliği, Mezar Çiçeklendirme ve Çimlendirme ile Mezar Süsü için Çakıl konularak peyzaj işleri yapmaktayız.