Mezar Bakımı ve Temizleme

Bir çevre düzenlemesi olarak da bilinen ve estetik açıdan da Mezar bakımı yaptırarak sevdiklerimizin ruhlarının daha rahat olabileceği hissine ulaşabiliriz. Mezarlıklarımız, sevdiklerimizle buluşmamızı sağlayan manevi mekânlardır.  Yakınımız veya sevdiklerimiz vefat ettiğinde bir daha canlı yüzünü hiç göremeyecek olmak kişiyi psikolojik olarak derinden yaralamaktadır. Yakınlarımızın toprağın altında olacağı, bir daha hiç göremeyeceğimizi, sarılamayacağımızı, konuşamayacağımızı düşünmemiz dahi oldukça üzüntü veren bir durumdur. Bakımı olmayan her tarafı otlarla, börtü böcekle dolmuş olan mezarları gördüğümüzde tanımadığımız bir kişi dahi olsa üzüntü duyarız.

Temizlik ve mezar bakımı konusunda hizmet veren firmamız, sevdiklerinizin mezarlarında oluşmuş olan tahribatı, etrafındaki otların ve böceklerin temizlenmesi, çiçeklendirilmesi, çiçeklerinin bakımının yapılması, kış aylarında oluşan kar yığını ile birikintilerinin temizlenmesi, mezar taşlarındaki kirin ve kötü görüntünün temizlenmesi hususlarında destek sağlamaktadır.

Genelde kimse bir yakınını perişan olmuş bir halde görmek istemez. Sevdiğimiz, ciğerimiz aile fertlerimizden birini kaybettiğimizde yattıkları mezarların da bakımlı ve güzel görünen yerler olmasını isteriz. Bu sebeple de gerek günlük hayatın yoğunluğu, gerekse üzüntümüzün vermiş olduğu bir takım sebepler dolayısı ile mezar bakımı konusunda vakit ayıramamaktayız. Bizler bunun için hizmet veren bir kuruluşa ihtiyaç duyarız. Ustalarımız bu bağlamda kişilerin her daim ziyaret edemedikleri sevdiklerinin manevi mekânlarını en iyi hale getirmek için gerekli önlemleri alarak bakımlarını gerçekleştirmektedir. Sevdiklerinin huzur içerisinde, temiz bir ortamda uyumasını isteyen tüm müşterilerimiz firmamızdan bu desteği sağlamaktadır. Tarafımıza başvuran kişiler ile bir ön görüşme yaparak mezarın bulunduğu yerin bilgisi alınmakta ve yerinde keşif veya ne yaptırılması istenilerek bir ön çalışma yapılmaktadır. Ayrıca keşfi yapılmayan ve çeşitli nedenlerden ötürü gidilemeyen bakirler için ise resimleri üzerinde de olsa bir değerlendirme işlemi yapılabilir. 


Düzenli Mezar Bakımı

Ne tür bir hizmet alınacaksa istenilen hizmetlere göre bakım bedelleri müşterilerimize bildirilmektedir. Düzenli mezar bakımı isteyen müşterilerimiz, anne, baba, kardeş gibi birinci derecede yakınlarının mezarlarını her ziyaret ettiklerinde güzel ve temiz gördüklerinde bizlere teşekkürlerini iletmektedirler. Ekibimizden hizmet almak isteyenler, web sitemizde bulunan iletişim numaralarımız aracılığı ile tarafımıza ulaşabilirler. Mezar bakım taleplerinizde net olarak hangi hizmetleri almak istediğinizi belirtmeniz halinde karşılıklı anlaşma neticesinde en kısa süre içerisinde hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Yakınlarımız manevi mekânlarında huzur içinde yatarken, sizlerde evlerinizde bunun gönül ferahlığını yaşamak istiyorsanız, gelin firmamız ile iletişime geçin. Tecrübeli kadromuzun vermiş olduğu mezar bakım ve temizleme hizmetlerimizden yararlanmanızı isteriz

Biz dünyadan gider olduk. Kalanlara selam olsun. Bizim için hayır dua kılanlara selam olsun.

Yunus Emre